אודות

שמי סילביה אבר 

נולדתי בארגנטינה. עליתי לישראל בגיל 18 לקיבוץ בית קשת, בו הייתי חברה במשך 24 שנים.

כיום אני גרושה, 3 ילדים, ו- 7 נכדים (בנתיים… 😉 )

לאחר 19 שנים בעיר חזרתי לאחרונה לבית קשת, הפעם כתושבת. 


הגעתי אל הרוח לאחר שעסקתי בשני תחומים הרחוקים ממנה : מדעים ועסקים. למדתי פיזיקה ומתמטיקה, עסקתי בהוראה וגם הדרכתי במכון ויצמן.  לאחר מכן עבדתי בחברת שיווק אמריקנית ועסקתי בתחום השיווק ובניית אירגונים.

אל הרוחניות הגעתי לאחר תהליך ארוך ולאחר קשיים רבים שעברתי בחיי מהם הבנתי כי הייעוד שלי בחיים הוא שונה. כך פניתי לחיפוש עמוק אחר משמעות החיים, התחלתי ללמוד נושאים שונים בתחום העידן החדש והעמקתי בלימודי תיאוסופיה ( שאני ממשיכה ללמוד וללמד) עד שהבנתי כי המכנה המשותף להכל הוא ההבנה כי אנו חיים כדי להתפתח, להבין, לחוות את כל החוויות ושכל דבר שקורה לנו בחיים הוא שיעור כדי שנעלה כיתה.

באמצעות תהליך למידה זה (שלעולם אינו מסתיים ונמשך גם היום) והניסיון שרכשתי (בעיקר ממפגש עם אנשים) פיתחתי את שיטת S.A. – סופר אסרטיביות שמשמעותה היא, היכולת להתפתח לכיוון הרוחני וללמוד לכוון את החיים שלנו בלי כוח ובלי קומבינות, היכולת לגרום לאנשים לרצות להיות סביבנו לא כי אנחנו חזקים, אלא כי אנחנו זורמים.

היום אני מגדירה את עצמי כיועצת הוליסטית. אני עובדת על בסיס מה שלמדתי בכל התחומים ומעבירה סדנאות בתחומים שונים וגם נותנת ייעוץ אישי בכל תחום בו מתעורר צורך. בשל הניסיון וההבנה שלי הן בחומר והן ברוח, אני מרגישה שאני יכולה להבין אנשים שמגיעים מעולמות שונים ותחומי התעניינות שונים (ולא רק רוחניים). גם בסדנאות וגם בייעוצים אני מתייחסת אל מכלול עולמו של האדם ולאו דווקא לבעיה הספציפית בה הוא נתקל וזאת על מנת ללמד אותו למצוא בתוך עצמו את הכלים להתמודד לא רק עם בעיה רגעית ונקודתית אלא גם עם מצוקות שיתעוררו בעתיד.

  

אני מזמינה אתכם לקרוא שני מאמרים אודות שיטת S.A שפיתחתי:

 

* ניתן להזמין את כל ההרצאות,סדנאות וייעוצים גם בשפה הספרדית *
* אוכלוסיית היעד: מבוגרים ובני נוער *