חזרה למכתבי תודה

סיכום סדנת אהבה ורוחניות

סילביה,  

הסדנא הייתה מעניינת מאוד אם כי לא תמיד הבנתי הכול, לא תמיד הסתדרו לי בראש דברים שדיברנו עליהם בסדנא ולא תמיד היה קל לקבל את הדברים האלו

ההיגיון לא רצה להבין איך בעצם אנחנו מגיעים לעולם הזה ואיך ולמה עוזבים, ואיזה גלגולים עברנו לפני שהגענו לעולם העכשווי.

לא, לא הכול היה מובן מאליו כי היגיון אומר שאלו הם דברים שלא יכולים להיות.

מצד שני – האם אנחנו יודעים מה כן יכול להיות ומה לא?

האם לא קיבלנו מספיק הוכחות שלא כל מה שאנחנו רואים זה כל מה שיש? שתמיד יש משהו מעבר למה שאנחנו רואים ויודעים?  

נכון שכל אחד בוחר לעצמו להאמין או לא בתיאוריות כאלו או אחרות.

נכון שלכל אחד יש זכות להסכים או לא להסכים.

אבל.. אני יכולה לקחת קצת אחריות ולהגיד שהיו אנשים יותר חכמים מאיתנו שחקרו את הנושא, שיש והיו אנשים שהקדימו אותנו ובהרבה בהתפתחות הרוחנית שלהם, לכן, אנחנו, כמו תלמידים בבית ספר, לא יכולים להגיד למורה שהתיאוריות שהוא מלמד אותנו, הן לא נכונות, אלא אם נצליח להוכיח אחרת. רק שעדיין אין לנו את הידע הזה.

הסדנא הסתיימה, אבל העבודה עם עצמי עוד נמשכת. לא הכול יוצא לי כמו שאני הייתי רוצה שיצא, לא תמיד קל להתנהג כמו בן אדם שכבר מודע לעצמו, רק שזה כמו ליפול ולקום ומי שרוצה להמשיך הלאה הוא תמיד ימצא כוח לקום וזה לא אומר שהוא לא ייפול עוד הרבה פעמים בדרך.

אני רוצה להגיד כמה דברים לכל אחד ממשתתפי הסדנא:

למ´ – הרבה דברים את כבר יודעת, את כבר מבינה שאין אנשים רעים, שיש אנשים שרע להם. תמיד תזכרי שבידיים שלך לשנות מצבים מסובכים ואני אומרת לך שיש לך מספיק כוח לזה, אחרת לא היית פה בסדנא.

לא´ – אל תסתתר מאחורי הסורגים, העולם לא נגדך, העולם ואתה אחד הם. יש בך הרבה אהבה לתת אז תתחיל להתחלק איתה. אנשים אוהבים אותך כמו שאתה. תחייך ותהיה אתה והכול ילך לך כמו שהיית רוצה שילך.

לש´ –  יש בך הרבה יותר ממה שאת חושבת וממה שאת מנסה להראות. כשתפתחי את הלב שלך – תקבלי הרבה אהבה חזרה. תלמדי לראות דברים אחרת, לפעמים כדאי לצאת מהפרדיגמה ממנה את מסתכלת על החיים ועולם כולו. ותמיד תזכרי שאם יש בעיה – יש פיתרון. 

לר´ –  כשמגלים מהי המטרה מאוד קל להגיע אליה. יש לך מספיק כוח להתחיל ולסיים את מה שהתחלת. תבטח בעצמך ותראה שזה יוסיף לך כוחות. בכל פעם שתתחיל משהו תגיד לעצמך שאם כבר התחלת אז אתה מסוגל גם להגיע עד הסוף.

לנ´ – שום דבר לא קורה סתם. כל מה שעברת עד היום היה צריך לגלות לך משהו. האהבה היא אינסופית. כמה שלא תתני לאחרים היא לא תגמר לך אף פעם. ויש לך הרבה מה לתת. אל תתני לאגו להטעות אותך. את כבר גילית מה היא הדרך הנכונה, נשאר לך רק לצאת לדרך.   

לסילביה: תודה רבה לך על הכל, על ידע, על סבלנות, על הבנה ואהבה. את נותנת כל כך הרבה מעצמך. ואלו הן לא סתם המילים.

,

יולי

 

חזרה למכתבי תודה

 

* ניתן להזמין את כל ההרצאות,סדנאות וייעוצים גם בשפה הספרדית *
* אוכלוסיית היעד: מבוגרים ובני נוער *